Polish English Russian Ukraine
2021-03-01

Wózki widłowe, bez względu na typ czy konkretny model, są pojazdami przemysłowymi, które jak każdy tego rodzaju sprzęt, ulegają licznym usterkom. W poniższym wpisie opiszemy kilka najczęstszych awarii, jakie występują w wózkach widłowych. Niewielkie usterki można naprawić szybko, bez konieczności skorzystania z pomocy specjalisty. Niestety bywa też tak, że awaria jest na tyle poważna, że potrzebny będzie serwis wózków widłowych.

2021-02-01

Obecnie coraz więcej przedsiębiorstw korzysta z usług firm oferujących wynajem wózków widłowych. Jest to bardzo popularne rozwiązanie, ponieważ takie urządzenia są często bardzo drogie, a żadna firma nie chce zdecydować się na kupno używanego wózka widłowego. Zatem jak można zauważyć, to właśnie wypożyczenie sprzętu w ostatnich czasach cieszy się największą popularnością. Zatem czym powinniśmy się kierować w przypadku, jeżeli decydujemy się na wynajem wózków widłowych? Co powinniśmy wiedzieć przed podpisaniem umowy oraz co jest bardzo ważne, gdy już będziemy wynajmującymi nowej maszyny?

2021-01-01

W dużych, jak i mniejszych firmach kupno wózka widłowego nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Czasami zdecydowanie korzystniejszy jest ich wynajem. Oto zalety wynajęcia maszyny na krótszy jak i dłuższy okres czasu.

2020-11-04

Wózek widłowy jest narzędziem, bez którego praca jakiegokolwiek magazynu, czy zakładu produkcyjnego nie mogłaby się odbywać. Wózki używane są oczywiście do transportu towaru na paletach w obrębie hali magazynowej, ale również do umieszczania ich i zdejmowania z wysokich regałów. Wózki mogą służyć również do transportu skrzyniopalet, czy innych, podobnych rozwiązań. Oprócz kupna wózków do firmy możliwy jest również ich wynajem. Czy to się opłaca? Jakie są najważniejsze zalety wynajmu wózka widłowego?

zamknij