Polish English Russian Ukraine

Wózki widłowe Goodsense Legnica

Wózki widłowe to pojazdy używane do podnoszenia i przenoszenia różnego rodzaju materiałów, które ze względu na wagę czy też wysokość składowania, nie mogą być przenoszone ręcznie. Można powiedzieć, że wygląd wózka widłowego przypomina małą ciężarówkę z wysuniętymi zębami przypominającymi widły, które transportują ciężki towar z jednego miejsca na drugie.
Wózki widłowe mają mnóstwo specyfikacji, dlatego mogą obsługiwać ładunki o różnej masie.

Wynajem wózków widłowych - Legnica

BWM Serwis S.C. oferuje najlepsze usługi wynajmu wózków widłowych nie tylko w Legnicy, ale także na terenie całego kraju. Znajdziesz u nas wózki widłowe i urządzenia magazynowe najwyższej jakości, które są całkowicie sprawne i niezawodne.

Posiadamy ogromną i zróżnicowaną flotę wózków widłowych na wynajem dzienny, tygodniowy, a nawet roczny. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego u nas możesz wynająć zarówno jeden pojazd, jak i całą flotę. Co więcej, możesz także skorzystać z opcji transportu wózków pod wskazany adres. Gwarantujemy wysoką jakość wypożyczanego sprzętu, dlatego wszystkie wózki widłowe przed opuszczeniem naszej siedziby poddawane są dokładnemu sprawdzeniu, tak by móc dostarczyć klientowi całkowicie sprawny pojazd.

Serwis wózków widłowych - Legnica

W przypadku awarii wózków widłowych liczy się przede wszystkim szybkość naprawy. Serwis naprawczy powinien być jak najszybciej na miejscu, a awarię należy równie szybko i sprawnie naprawić, tak by pojazd mógł jak najszybciej wrócić do pracy. Jako doświadczona firma możemy zagwarantować naszym klientom błyskawiczny serwis wózków, a wszystko dzięki wykwalifikowanym technikom, którzy błyskawicznie wykryją i naprawią pojazd.

Dlaczego warto wybrać właśnie naszą firmę? Specjalizujemy się w mobilnej usłudze konserwacji i napraw wózków widłowych. Oferujemy konkurencyjne ceny, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Poza tym przestrzegamy ustalonych terminów i dbamy o jak najlepsze relacje z naszymi klientami. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie i doradzimy najkorzystniejszą ofertę. Serdecznie zachęcamy do współpracy!

zamknij