Polish English Russian Ukraine

Wózki widłowe Goodsense - Jelenia Góra

Naszym klientom oferujemy szeroki wybór zarówno nowych, jak i używanych wózków widłowych. Można je nie tylko kupić, ale także wynająć. Wszystkie pojazdy są wyposażone w najnowocześniejsze technologie i komponenty bezpieczeństwa najbardziej niezawodnych i zaufanych marek w branży - NISSAN, ISUZU, CUMMINS, YANMAR, PERKINS, VOLVO. Z pewnością każdy klient znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zachęcamy do współpracy zarówno małe firmy, jak i duże zakłady przemysłowe. Jeśli jesteś osobą prywatną i potrzebujesz wózka widłowego na kilka godzin, możesz skontaktować się z nami. Obsługujemy także klientów indywidualnych.

Wynajem wózków widłowych - Jelenia Góra

BWM Serwis S.C. zapewnia krótko- i długoterminowy wynajem wózków widłowych wszystkich głównych marek, które można dostosować do konkretnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy klient potrzebuje wynajmu wózków widłowych na jeden dzień,tydzień czy też na miesiąc lub rok, nasza firma opracuje najlepszy i najkorzystniejszy program wynajmu, który uwzględnia także rozwiązania finansowe.

Korzyści z wynajmu wózków widłowych:

  • nie wymaga dużych nakładów finansowych,
  • brak kosztów utrzymania,
  • możliwość wynajmu nowego pojazdu.

Serwis wózków widłowych Goodsense - Jelenia Góra

Serwisujemy nasz sprzęt zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi producenta i sprawdzamy każdy pojazd, zarówno przed jego wypożyczeniem, jak i po skorzystaniu z usługi. Wszystko po to, aby zapewnić klienta, że każdy wynajmowany wózek widłowy jest w idealnym stanie, gdy do niego dotrze. Nasz doświadczony zespół wie, kiedy należy wykonać serwis wózków widłowych, dlatego pomoże każdemu klientowi w zakresie konserwacji i przeglądu pojazdu. Nasze zaangażowanie wobec klienta nie ma sobie równych, a nasz szybki czas reakcji odzwierciedla to zaangażowanie. Nasi specjaliści od serwisu wózków widłowych utrzymają Twój wózek widłowy w doskonałym stanie. Posiadamy duży asortyment części zamiennych do wózków widłowych Goodsense. W razie jakichkolwiek problemów z częściami, możemy szybko pozyskać prawie każdą część zamienną do wózków widłowych dowolnej marki.

Osoby zainteresowane wynajmem wózków widłowych w Jeleniej Górze zachęcamy do przejrzenia oferty. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W razie pytań, służymy pomocą i fachowym doradztwem.

zamknij