Polish English Russian Ukraine

Dzień dobry ...

... pragniemy przedstawić Państwu naszą ofertę, która obejmuje: sprzedaż wózków widłowych ( nowych i używanych ), wynajem wózków widłowych w zakresie od 1 - 12 ton, części zamienne ( oryginalne i zamienniki ), usługi serwisowe oraz sprzedaż i montaż ogumienia.

Wykonujemy kompleksowe naprawy wózków widłowych, remonty kapitalne i bieżące silników, skrzyni biegów, zawieszeń, naprawy hydrauliki siłowej, elektryki, wymianę oraz naprawę urządzeń gazowych, jak również sprzedaż i wymianę ogumienia pneumatycznego i superelastycznego. Wszyscy nasi serwisanci posiadają kwalifikacje wymagane przez UDT oraz uprawnienia do naprawy i obsługi urządzeń gazowych. Dzięki doskonałemu wyposażeniu samochodów serwisowych zdecydowaną większość napraw wykonujemy u Zleceniodawcy bez konieczności transportu wózka do warsztatu.

Wykonujemy przeglądy techniczne według Dokumentacji Techniczno Ruchowej wózków oraz comiesięczne przeglądy konserwacyjne wraz z wpisem UDT do książki konserwacyjnej.

Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowana kadra techniczna i administracyjna, specjaliści z długoletnim stażem pracy i doświadczeniem, a ich zaangażowanie i dyspozycyjność daje gwarancję miłej i owocnej współpracy.

BWM to:
- pewność i zaufanie
- solidna jakość
- krótki termin realizacji zleceń
- dostawy na terenie całego kraju
- dogodne formy regulowania płatności

zamknij