Polish English Russian Ukraine

Wózki widłowe Goodsense - Lubin

Jako autoryzowany dystrybutor wózków widłowych mamy dostęp do jednych z najlepszych wózków podnośnikowych na rynku (zarówno nowych, jak i używanych). Oferujemy zarówno sprzedaż i wynajem wózków widłowych w Lubinie, jak i sprzedaż części zamiennych oraz ogumienia. Naszą ofertę poszerzyliśmy także o mobilny serwis wózków widłowych, zdając sobie sprawę, jak ważna jest szybka naprawa pojazdu w firmie.

Nasze atuty:

  1. Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów - zapewniamy wysoką jakość usług dzięki solidnej wiedzy technicznej naszego personelu.
  2. Współpracujemy nie tylko z dużymi zakładami, ale także pomagamy osobom prywatnym.
  3. Działamy w sposób kompleksowy i uczciwy.
  4. Wyróżniamy się na tle konkurencji korzystnymi dla klienta cenami.
  5. Jesteśmy terminowi i z ogromnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia w zakresie sprzedaży, wynajmu oraz serwisu wózków widłowych.

Wynajem wózków widłowych - Lubin

Niezależnie od tego, czy szukasz usługi wynajmu wózka widłowego na kilka godzin czy też na kilka miesięcy, przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę wynajmu. Indywidualna wycena usługi jest jasna i klarowna. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem, dlatego staramy się wychodzić naprzeciw wymaganiom i potrzebom naszych klientów, dopasowując do nich świadczone usługi.

Wypożyczamy zarówno nowe, jak i używane wózki widłowe. Szczegółowa oferta co do typu wózka widłowego oraz ich specyfikacja znajduje się na naszej stronie firmowej. Oferujemy także wynajem oraz sprzedaż ruchomych podestów nożycowych oraz teleskopowych, które sprawdzają się jako doskonałe rozwiązanie przy pracach wysokościowych. W razie pytań, służymy pomocą.

Serwis wózków widłowych - Lubin

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić nowy czy też używany wózek widłowy, pomożemy Ci dobrać pojazd odpowiedni do Twoich potrzeb. Doradzimy i wyjaśnimy, który pojazd najlepiej nadaje się do Twojej firmy. Współpracujemy tylko z najlepszymi, wysokiej jakości producentami wózków widłowych, którzy wprowadzają nowe innowacje techniczne do wózków i produkują je zgodnie z narzuconymi odgórnie normami bezpieczeństwa.

Usługi, jakie świadczymy w ramach serwisu wózków widłowych:

  • serwis i naprawa u klienta,
  • transport, serwis i naprawa w naszym zakładzie,
  • konserwacja wózków,
  • wymiana opon na miejscu lub w zakładzie,
  • czyszczenie pojazdu.

Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Odpowiemy tak szybko, jak jest to możliwe. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy podjąć decyzję co do współpracy. Działamy nie tylko w Lubinie, ale także na terenie całej Polski.

zamknij