Polish English Russian Ukraine

Wózki widłowe Goodsense - Wałbrzych

BWM Serwis S.C. to doświadczona firma specjalizująca się w sprzedaży i wynajmie wózków widłowych (nowych i używanych), a także ich serwisie. Ze względu na bogaty asortyment pojazdów każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie coś dla siebie. Oprócz wynajmu i mobilnej usłudze serwisowe, prowadzimy także sprzedaż części zamiennych i ogumienia do różnego typu wózków.

Wynajem wózków widłowych - Wałbrzych

BWM Serwis S.C. oferuje wynajem wózków widłowych od wynajmu krótkoterminowego do długoterminowego. Możliwe jest wypożyczenie wózka widłowego nawet na kilka godzin. Jesteśmy elastyczni, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jeśli potrzebują Państwo wynająć wózek widłowy na kilka miesięcy, z pewnością dogadamy się w tej kwestii. Możliwe jest wynajęcie zarówno nowego, jak i używanego wózka widłowego, który można skonfigurować zgodnie z własnymi życzeniami. Dysponujemy dużą i zróżnicowaną flotą wózków widłowych do wynajęcia. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty, a w razie pytań i wątpliwości, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Serwis wózków widłowych - Wałbrzych

Awaria wózka widłowego może doprowadzić do nieprawidłowości na płaszczyźnie produktywności pracy w zakładzie oraz dotrzymania ustalonych terminów z klientami. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego w BWM Serwis S.C. przeprowadzamy szybką i jednocześnie dokładną diagnozę naprawy i przedstawiamy pełne oszacowanie kosztów przed przystąpieniem do naprawy. Nasi wykwalifikowani specjaliści mogą dotrzeć pod wskazany adres lub istnieje możliwość przetransportowania pojazdu do naszego zakładu.

Nasi technicy serwisowi są w pełni wykwalifikowani, co podnosi jakość naszych usług serwisowych. Serwisujemy różnego typu wózki widłowe, dlatego nie ma obawy o to, że usługa nie zostanie wykonana. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wymiany części, ogumienia, czy też szybkiej naprawy na miejscu, skontaktuj się z nami jak najszybciej, aby uzyskać niezawodną obsługę. Działamy zarówno w Wałbrzychu, jak i w całej Polsce. Jesteśmy profesjonalną firmą – dbamy o najwyższą jakość usług, jesteśmy terminowi i zapewniamy konkurencyjne ceny. Nie wierzysz? W takim razie skontaktuj się z nami i sam oceń, czy warto skorzystać z naszych usług.

zamknij