Polish English Russian Ukraine

Wynajem wózków widłowych Wrocław

wynajem wózków widłowych wynajem wózków widłowych wynajem wózków widłowych wynajem wózków widłowych wynajem wózków widłowych

Jeśli potrzebujesz wózka widłowego sporadycznie, tylko na pewien czas, wypożyczenie go będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Oferujemy niskie stawki za wynajem. Możesz wynająć u nas wózek widłowy na jeden dzień, tydzień, a nawet na miesiąc. Wszystkie wózki widłowe na wynajem są w doskonałym stanie technicznym. Możemy dostarczyć i odebrać pojazd pod wskazany adres.

Zapewniamy szeroki wybór wózków widłowych, podnośników paletowych oraz specjalistycznych wózków podnośnikowych, dostarczanych na czas i zgodnie ze specyfikacją. Wózki sprawdzą się w magazynach, centrach dystrybucyjnych, na zapleczach dużych sklepów itp. Wynajem wózków widłowych jest usługą adresowaną głównie do klientów, którzy potrzebują skutecznego rozwiązania problemów logistyki w zakładzie. Niemniej jednak obsługujemy także osoby prywatne. Jeśli nadal masz wątpliwości co do tego, czy warto wypożyczyć wózek widłowy właśnie od nas, skontaktuj się z nami. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości. Z przyjemnością doradzimy i podpowiemy, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze.

Krótko- i długoterminowy wynajem wózków widłowych

W zależności od długości okresu wynajmu BWM Serwis S.C. poleca swoje usługi, proponując zarówno wynajem długoterminowy, jak i krótkoterminowy - na dogodnych, dopasowanych do potrzeb klienta warunkach.

Nasza firma zapewnia ten sam poziom wydajności, niezależnie od tego, czy wynajmujesz wózek widłowy, czy go kupujesz. Wszystkie wózki charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją do wymagających zastosowań. Aktywnie zarządzamy obrotami naszej floty wynajmowanego sprzętu i monitorujemy wydajność każdego pojazdu przez cały okres użytkowania. Nasze wózki podnośnikowe do wynajęcia są konserwowane zgodnie z najwyższymi standardami w branży i przechodzą kompleksowe kontrole przed wynajmem, aby zapewnić wydajność i niezawodne działanie.


Mamy do dyspozycji szeroką gamę wózków podnośnikowych dostępnych „od ręki”.
Jeśli zdecydują się Państwo na wynajem wózków widłowych od nas, mogą być Państwo pewni, że zapewnimy fachowe doradztwo i pomoc w każdej sytuacji podczas użytkowania pojazdu, np. podczas awarii wózka czy też innych problemów technicznych. Zależy nam na tym, by współpraca z klientem przebiegała bezproblemowo, dlatego staramy się być pomocni i służymy radą na każdym etapie współpracy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Firma BWM Serwis S.C. proponuje również wynajem i sprzedaż ruchomych podestów nożycowych i teleskopowych, będących doskonałym rozwiązaniem przy pracach wysokościowych.
W razie pytań lub w celu ustalenia szczegółów współpracy prosimy o kontakt z działem sprzedaży pod numerem – 71/ 349 50 42. Można także odwiedzić nas osobiście w siedzibie firmy, która mieści się we Wrocławiu. Zachęcamy do współpracy każdego, kto potrzebuje wysokiej jakości sprzętu podnośnikowego. Jeśli nie wiesz, na jaki wózek się zdecydować, skontaktuj się z nami. Wspólnie wybierzemy najlepsze i najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie.

zamknij